Skip to content
Jak pracuję
Menu
aniamroz_jakpracuje2-min

Jak pracuję?

Mam doświadczenie w pracy właściwie z każdą grupą wiekową, ale najczęściej pracuję z młodzieżą i dorosłymi, których potrzeby jako czynny nauczyciel w placówce oświatowej znam najlepiej. To pod tych uczniów skrojone są moje kursy online. Przed podjęciem współpracy zawsze diagnozuję poziom językowy, przeprowadzam wywiad, a dopiero potem opracowuję swoje lekcje dopasowując je do indywidualnych potrzeb ucznia.

Przy każdym rodzaju kursu wdrażam maksymalną ilość ćwiczeńkonwersacyjnych, ponieważ wiem, że skuteczna komunikacja jest celem, ale też najtrudniejszą do opanowania sprawnością. Pomagam w ten sposob w przełamaniu bariery językowej.

Już od najniższych poziomów włączam w lekcje materiałyautentyczne,
do których sama układam ćwiczenia na potrzeby lekcji, wzbogacając w ten sposób materiały podręcznikowe, jeżeli uczeń będzie miał życzenie pracować z konkretnym podręcznikiem. 

Moje lekcje online to nie przerabianie gramatyki na kserówkach.  Na zajęciach stosuję metodęklasyodwróconej, tzn. uczeń dostaje do domu materiał do zapoznania np. tutorial gramatyczny, materiał autentyczny lub ćwiczenia do wykonania, a na lekcji wyjaśniamy wątpliwości i przechodzimy do ćwiczeń praktycznych, aby maksymalnie wykorzystać i wydłużyć czas mówienia na lekcji. Wszystkie materiały udostępniam uczniowi na metodęspecjalnej platformie, dzięki czemu wszystko jest w jednym miejscu, a uczeń w razie potrzeby ma możliwość wydrukowania materiałów w dowolnym momencie.

aniamroz_grafika_notes kopia